Nacházíte se: Hlavní stránka > Kolekce Click

Kolekce Click

Dětský pokoj CLICK je univerzálním, nenáročným nábytkovým setem určeným pro děti a mládež. Jednoduché a geometrické linie nábytku jsou vhodné do všech interiérů.


Dětské pokoje kolekce Click


Dětský pokoj Click

Dětský pokoj Click

akční cena 26 750,- Kč  (ušetříte: 1 105,- Kč)

Dětský pokoj CLICK je univerzální, nenáročný nábytkový set určený pro děti a mládež. Jednoduché a geometrické linie nábytku jsou vhodné do všech interiérů. Pokojíček obsahuje: - postel (204 / 98 / 84 cm) - noční stolek s policí ( 57 / 49 / 80 cm) - komodu dvoudvéřovou se zásuvkou (90 / 46 / 73 cm) - skříň jednodvéřovou (60 / 56 / 207 cm) - polici - 1 ks - (90 / 32 / 41 cm) Materiál - dřevotříska, laminát, dýha s ABS hranou, lakovaná MDF deska.

Postel

Postel

akční cena od 7 990,- Kč  (ušetříte: 339,- Kč)

Postel - jeden ze základních kamenů celé kolekce CLICK. Multi-funkční, praktická a pohodlná. Má čalouněnou opěrku hlavy a charakteristické barevné detaily (společný rys pro celou kolekci). Speciálně tvarovaný rám umožňuje přidělat boční police. Doplňkem celku je uložný prostor a textílní potah na matraci dostupný v barvě opěrky.

Komoda dvoudvéřová se zásuvkou

Komoda dvoudvéřová se zásuvkou

akční cena od 5 890,- Kč  (ušetříte: 279,- Kč)

Skříň dvoudvéřová CLICK - klasický tvar v nové a moderní verzi. Funkční, objemná a přitom originální a neobvyklá. Díky neutrální stylizaci korpusu a originálním, barevným úchytům, lze ji lehce použít do jakéhokoliv interieru. Kolekce CLICK je vyrobena z lamino desky a olepenými hranami ABS.

Psací stůl

Psací stůl

akční cena od 5 890,- Kč  (ušetříte: 139,- Kč)

Psací stůl z kolekce Click - nábytek nezbytně nutný pro každého studenta. Funkční, praktický a absolutně originální. Psací stůl má širokou pracovní plochu, příruční skříňka je součástí stolu a uvnitř je police, kterou lze nastavit na 3 různé pozice. Kolekce CLICK je vyrobena z lamino desky a olepených hran ABS.

Knihovna

Knihovna

akční cena od 8 090,- Kč  (ušetříte: 359,- Kč)

Knihovna CLICK - navržena speciálně pro ukládání knih, CD, DVD a jiných předmětů. Efektivní, barevné police doplňují neutrální design korpusů. Knihovna CLICK je jednoduchá, nenáročná. Velmi originální kus nábytku, který ocení každý. Několik kusů naskládaných vedle sebe dokáže vytvořit skutečnou knihovnu v teenagerské místnosti.

Police

Police

akční cena od 3 490,- Kč  (ušetříte: 129,- Kč)

Police z kolekce CLICK je nejen praktická a funkční, ale také je tím pravým dekoračním doplňkem pokoje. Zajímavá forma podporuje experimenty a nalézání neobvyklých kombinací a řešení. Pomocí použití dvojitých háčku (nahoře-dole) lze police kombinovat tak, aby vytvářely nejrůznější efektivní a jedinečné kombinace.

Šatní skříň

Šatní skříň

akční cena od 11 490,- Kč  (ušetříte: 499,- Kč)

Skříň dvoudvéřová CLICK - klasický tvar v nové a moderní verzi. Funkční, objemná a přitom originální a neobvyklá. Díky neutrální stylizaci korpusu a originálním barevným úchytům lze lehce použít do jakéhokoli interieru. V případě potřeby lze dvoudvéřovou skříň sestavit s jednodvéřovou skříni.

Noční stolek s policí

Noční stolek s policí

akční cena od 1 690,- Kč  (ušetříte: 59,- Kč)

Noční stolek s boční policí pro postel CLICK ve verzi pravé a levé. Design dokonale doplňuje vzhled postele a tvoří originalní a funkční komplet. Speciálně konstruovaný montážní systém poskytuje dostatečnou tuhost a trvanlivost celého kompletu. Boční police CLICK je vyrobena z lamino desky a olepených hran ABS.

Skříň jednodvéřová

Skříň jednodvéřová

akční cena od 7 690,- Kč  (ušetříte: 299,- Kč)

Jednodvéřová skříň z kolekce CLICK, která díky své kompaktní velikosti ideálně vyplňuje malý, komplikovaný pokoj. Funkční a zároveň originální design také umožňuje kombinovat více kusů nábytku, a vytvořit tak originální a praktickou šatnu. Skříň je vybavena šatní tyčí a sadou tří polic.


Kontakt

Telefon: +420 725 33 77 11
E-mail:

Podrobnější kontaktní informace