Kolekce Click White

Dětské pokoje kolekce Click White


Dětský pokoj CLICK WHITE je bílou verzí dětského pokoje Click. Krásné nadčasové provedení!Psací stůl

Psací stůl

akční cena od 5 429,- Kč  (ušetříte: 600,- Kč)

Moderní psací stůl z kolekce Click - nezbytně nutný pro každého studenta. Funkční, praktický a absolutně originální. Psací stůl má širokou pracovní plochu, příruční skříňka je součástí stolu a uvnitř je police, kterou lze nastavit do 3 různých pozic. Kolekce CLICK je vyrobena z lamino desky a olepených hran ABS.

Knihovna

Knihovna

akční cena od 7 590,- Kč  (ušetříte: 859,- Kč)

Knihovna CLICK - navržena speciálně pro ukládání knih, CD, DVD a jiných předmětů. Efektivní, barevné police doplňují neutrální design korpusů. Knihovna CLICK je jednoduchá, nenáročná. Velmi originální kus nábytku, který ocení každý. Několik kusů naskládaných vedle sebe dokáže vytvořit skutečnou knihovnu v teenagerské místnosti.

Police

Police

akční cena od 3 290,- Kč  (ušetříte: 329,- Kč)

Police z kolekce CLICK je nejen praktická a funkční, ale také je tím pravým dekoračním doplňkem pokoje. Zajímavá forma podporuje experimenty a nalézání neobvyklých kombinací a řešení. Pomocí použití dvojitých háčku (nahoře-dole) lze police kombinovat tak, aby vytvářely nejrůznější efektivní a jedinečné kombinace.

Postel

Postel

akční cena od 7 490,- Kč  (ušetříte: 839,- Kč)

Postel - jeden ze základních kamenů celé kolekce CLICK. Multi-funkční, praktická a pohodlná. Má čalouněnou opěrku hlavy a charakteristické barevné detaily (společný rys pro celou kolekci). Speciálně tvarovaný rám umožňuje přidělat boční police. Doplňkem celku je uložný prostor a textílní potah na matraci dostupný v barvě opěrky.

Noční stolek s policí

Noční stolek s policí

akční cena od 1 590,- Kč  (ušetříte: 159,- Kč)

Noční stolek s boční policí pro postel CLICK ve verzi pravé a levé. Design dokonale doplňuje vzhled postele a tvoří originalní a funkční komplet. Speciálně konstruovaný montážní systém poskytuje dostatečnou tuhost a trvanlivost celého kompletu. Boční police CLICK je vyrobena z lamino desky a olepených hran ABS.

Šatní skříň

Šatní skříň

akční cena od 10 790,- Kč  (ušetříte: 1 199,- Kč)

Skříň dvoudvéřová CLICK - klasický tvar v nové a moderní verzi. Funkční, objemná a přitom originální a neobvyklá. Díky neutrální stylizaci korpusu a originálním barevným úchytům lze lehce použít do jakéhokoli interieru. V případě potřeby lze dvoudvéřovou skříň sestavit s jednodvéřovou skříni.

Komoda dvoudvéřová se zásuvkou

Komoda dvoudvéřová se zásuvkou

akční cena od 5 490,- Kč  (ušetříte: 679,- Kč)

Skříň dvoudvéřová CLICK - klasický tvar v nové a moderní verzi. Funkční, objemná a přitom originální a neobvyklá. Díky neutrální stylizaci korpusu a originálním, barevným úchytům, lze ji lehce použít do jakéhokoliv interieru. Kolekce CLICK je vyrobena z lamino desky a olepenými hranami ABS.

Skříň jednodvéřová

Skříň jednodvéřová

akční cena od 7 190,- Kč  (ušetříte: 799,- Kč)

Jednodvéřová skříň z kolekce CLICK, která díky své kompaktní velikosti ideálně vyplňuje malý, komplikovaný pokoj. Funkční a zároveň originální design také umožňuje kombinovat více kusů nábytku, a vytvořit tak originální a praktickou šatnu. Skříň je vybavena šatní tyčí a sadou tří polic.


Kontakt

Telefon: +420 725 33 77 11
E-mail:

Podrobnější kontaktní informace