Nacházíte se: Hlavní stránka > Kolekce Elle

Kolekce Elle

Dětské pokoje kolekce Elle


Kolekce Elle – klasický styl v novém „kabátě“. Inspirovaná přírodní, jemnými odstíny bílé, šedé a přírodním bukovým dřevem. Velice funkční kolekce, nábytek roste spolu s jeho uživatelem. K ještě větší spokojenosti mladých uživatelů nabízíme možnost speciálně navržených potahů s dětskými vzory: puntíky, hvězdičkami nebo chevronem. Pomocí těchto tkanin můžete kdykoli změnit vzhled dětského pokoje!
Dětská postýlka Elle

Dětská postýlka Elle

akční cena od 8 090,- Kč  (ušetříte: 1 389,- Kč)

Tato dětská postýlka z kolekce Elle je skvělým řešením pro malé místnosti i větší dětské pokoje. Postýlka poroste spolu s Vaší ratolestí. Má tři úrovně výšky roštu, tedy výšku matrace lze nastavit dle potřeby a stáří dítěte. Nespornou výhodou je také možnost spuštění boční strany.

Police

Police

akční cena 1 290,- Kč  (ušetříte: 229,- Kč)

Polici z kolekce Elle si zamilují všichni obdivovatelé jednoduchého, přitom velice elegantního stylu. Korpus je vyroben z dřevotřísky, lamina. Dolní část je zhotovena z bukového masivu, k dispozici ve dvou verzích: bezbarvý lak a popelavě šedá. Doba realizace 9 týdnů.

Přebalovací podložka

Přebalovací podložka

akční cena 1 589,- Kč  (ušetříte: 270,- Kč)

Tato přebalovací podložka je vhodná do všech postelí 120 cm. Skvěle šetří místo a je využívaná v období, kdy je nutné dítě přebalovat. Velice snadná montáž i demontáž! Podložka má 3 hrany, které chrání dítě před jeho vypadnutí. Bavlněný potah. V níže přiloženém souboru PDF naleznete aktuální výběr dostupného barevného provedení.


Kontakt

Telefon: +420 725 33 77 11
E-mail:

Podrobnější kontaktní informace