Nacházíte se: Hlavní stránka > Kolekce Magi

Kolekce Magi

Kolekce Magi je inspirována skandinávským stylem a je vytvořena s největší pečlivosti a smyslem pro detail. Nábytek je posazen na vysokých nohách, díky kterým je možné dbát na čistotu pod ním.
Nadčasová matná sněhobílá barva lamino materiálu v kombinaci s přírodní překližkou tvoří originální sadu, která se hodí do pokojíčku pro miminka i starší děti. Materiál je ekologický a splňuje všechny bezpečnostní normy EU. Italská barva je antialergická.
Nábytek má všechny kolejničky BLUM - samo zavírací systém a "push to open" systém.

Dětská postýlka Magi 2v1

Dětská postýlka Magi 2v1

akční cena od 8 479,- Kč  (ušetříte: 1 200,- Kč)

Nádherná a nápaditá postýlka 2v1. Je možné ji používat jako postýlku a později jako postel, pro starší děti. Kolekce Magi je inspirována skandinávským stylem a je vytvořená s největší pečlivosti a smyslem pro detail. Nábytek je posazen na vysokých nohách, díky kterým je možné dbát na čistotu pod ním.

Šatní 3-dveřová skříň T10-06-W-BS

Šatní 3-dveřová skříň T10-06-W-BS

akční cena 15 490,- Kč  (ušetříte: 2 200,- Kč)

Objemná, funkční a velice moderní je tato skříň. Vleze se do ní velké množství oblečení, které má vaše dítě. Vyrobena z kvalitního lamino materiálu a přírodní překližky. Úchytky ve tvaru kamene doplní tento designerský kousek. Kolekce Magi je inspirována skandinávským stylem a je vytvořena s největší pečlivosti a smyslem pro detail.

Psací stůl Magi T10-08-W-BS

Psací stůl Magi T10-08-W-BS

9 279,- Kč

Jednoduchý a minimalistický psací stůl v norském stylu. Kolekce Magi je inspirována skandinávským stylem a je vytvořena s největší pečlivosti a smyslem pro detail. Nábytek je posazen na vysokých nohách, díky kterým je možné dbát na čistotu pod ním. Nadčasová matná sněhobílá barva lamino materiálu v kombinaci s přírodní překližkou tvoří originální sadu, která se hodí do pokojíčku pro miminka i starší děti.

Šatní 2-dveřová skříň T10-05-W-BS

Šatní 2-dveřová skříň T10-05-W-BS

akční cena 12 390,- Kč  (ušetříte: 1 800,- Kč)

Krásná a moderní šatní skříň. Kolekce Magi je inspirována skandinávským stylem a je vytvořena s největší pečlivosti a smyslem pro detail. Nábytek je posazen na vysokých nohách, díky kterým je možné dbát na čistotu pod ním. Nadčasová matná sněhobílá barva lamino materiálu v kombinaci s přírodní překližkou tvoří originální sadu, která se hodí do pokojíčku pro miminka i starší děti.

Postel Magi 200x90cm T10-09-W-BS

Postel Magi 200x90cm T10-09-W-BS

akční cena 8 569,- Kč  (ušetříte: 1 200,- Kč)

Kolekce Magi je inspirována skandinávským stylem a je vytvořena s největší pečlivosti a smyslem pro detail. Materiál je ekologický a splňuje všechny bezpečnostní normy EU. Italská barva je antialergická. Moderní, novodobá postel je vyrobená z přírodní překližky, lakovaná barvou z certifikátem EU.

Komoda Magi T10-04-W-BS

Komoda Magi T10-04-W-BS

akční cena 6 989,- Kč  (ušetříte: 990,- Kč)

Krásná a jednoduchá komoda se hodí do pokojíčku pro malé děti, ale také pro starší teenegery. Kolekce Magi je inspirována skandinávským stylem a je vytvořena s největší pečlivosti a smyslem pro detail. Nábytek je posazen na vysokých nohách, díky kterým je možné dbát na čistotu pod ním. Nadčasová matná sněhobílá barva lamino materiálu v kombinaci s přírodní překližkou tvoří originální sadu, která se hodí do pokojíčku pro miminka i starší děti.

Dětský pokoj Magi

Dětský pokoj Magi

od 9 690,- Kč

Kolekce Magi je inspirována skandinávským stylem a je vytvořena s největší pečlivosti a smyslem pro detail. Nábytek je posazen na vysokých nohách, díky kterým je možné dbát na čistotu pod ním, je tedy vhodný pro alergiky. Nadčasová matná sněhobílá barva lamino materiálu v kombinaci s přírodní překližkou tvoří originální sadu, která se hodí do pokojíčku pro miminka i starší děti.

Regál Magi T10-07-W-BS

Regál Magi T10-07-W-BS

akční cena 5 879,- Kč  (ušetříte: 800,- Kč)

Lehký a přenosný regál je nejnovějším skandinávským trendem. Kolekce Magi je inspirována skandinávským stylem a je vytvořena s největší pečlivosti a smyslem pro detail. Nábytek je posazen na vysokých nohách, díky kterým je možné dbát na čistotu pod ním. Nadčasová matná sněhobílá barva lamino materiálu v kombinaci s přírodní překližkou tvoří originální sadu, která se hodí do pokojíčku pro miminka i starší děti.


Kontakt

Telefon: +420 725 33 77 11
E-mail:

Podrobnější kontaktní informace