Nacházíte se: Hlavní stránka > Kolekce Plus

Kolekce Plus

Nová designérská kolekce Timoore, oceněna v roce 2013 certifikátem KidZone. PLUS je​​ kolekce inovativních produktů, z nichž se každý vyznačuje moderním a kvalitním zpracováním. Tento nábytek skvěle doplňuje ostatní kolekce Timoore.

Dětské pokoje kolekce PLUS

Závěsná police Color Box

Závěsná police Color Box

akční cena od 2 690,- Kč  (ušetříte: 309,- Kč)

Závěsné police Color Box jsou velmi praktické a krásně zvýrazní umístěné předměty. Ideální místo pro fotorámečky, plyšáky, knihy nebo CD. Prosté linie a jednoduchý, přitom nadčasový design umožňuje kombinaci se všemi kolekcemi Timoore. Police COLOR BOX je vyrobena z lakované MDF desky. Má speciální úchyty, sloužící k zavěšení police na zeď.

Dřevěná police WOODshelf   Light Line

Dřevěná police WOODshelf Light Line

akční cena od 10 290,- Kč  (ušetříte: 3 507,- Kč)

Praktické police ve tvaru stromu Light Line by Timoore. Rozměry výška 175cm, šířka 118cm, hloubka 24cm. Pestré barevné provedení. Regál je připevněn šrouby ke stěně, které nejsou viditelné a jsou umístěny pod dekorativními prvky ve tvaru listů. Materiál - zadní část a police jsou vyrobeny z lamino desky, dekorativní listí z HDF desky.

Rámečky TriFrame

Rámečky TriFrame

akční cena od 2 490,- Kč  (ušetříte: 259,- Kč)

Novinka!Triframe- neobvyklé a velmi elegantní trojdílné rámečky. Díky originálnímu tvaru a kompozici lze rámeček zavěsit na jakýkoliv způsob. Zajímavého efektu lze dosáhnout spojením více rámečků. Rámečky vyrobeny z 18 mm lakované MDF desky. Produkt je k dispozici v šesti různých barvách. Doba realizace nábytku - 7 týdnů.


Kontakt

Telefon: +420 725 33 77 11
E-mail:

Podrobnější kontaktní informace