Nacházíte se: Hlavní stránka > Kolekce Plus

Kolekce Plus

Nová designérská kolekce Timoore, oceněna v roce 2013 certifikátem KidZone. PLUS je​​ kolekce inovativních produktů, z nichž se každý vyznačuje moderním a kvalitním zpracováním. Tento nábytek skvěle doplňuje ostatní kolekce Timoore.

Dětské pokoje kolekce PLUS

Závěsná police Color Box

Závěsná police Color Box

akční cena od 2 690,- Kč  (ušetříte: 309,- Kč)

Závěsné police Color Box jsou velmi praktické a krásně zvýrazní umístěné předměty. Ideální místo pro fotorámečky, plyšáky, knihy nebo CD. Prosté linie a jednoduchý, přitom nadčasový design umožňuje kombinaci se všemi kolekcemi Timoore. Police COLOR BOX je vyrobena z lakované MDF desky. Má speciální úchyty, sloužící k zavěšení police na zeď.

Dětský pokoj Plus

Dětský pokoj Plus

21 918,- Kč

Nová designérská kolekce Timoore, oceněna v roce 2013 certifikátem KidZone. PLUS je​​ kolekce inovativních produktů, z nichž se každý vyznačuje moderním a kvalitním zpracováním. Tento nábytek skvěle doplňuje ostatní kolekce Timoore. Nábytkový set obsahuje: - strom - dřevěná police (175 x 118 x 24) - pohovku Loft (výška: 83 cm, šířka: 195 cm, hloubka: 84 cm) Materiál - bukové dřevo v kombinaci s kvalitní MDF deskou.

Dřevěná police WOODshelf   Light Line

Dřevěná police WOODshelf Light Line

akční cena od 10 290,- Kč  (ušetříte: 3 507,- Kč)

Praktické police ve tvaru stromu Light Line by Timoore. Rozměry výška 175cm, šířka 118cm, hloubka 24cm. Pestré barevné provedení. Regál je připevněn šrouby ke stěně, které nejsou viditelné a jsou umístěny pod dekorativními prvky ve tvaru listů. Materiál - zadní část a police jsou vyrobeny z lamino desky, dekorativní listí z HDF desky.

Pohovka LOFT

Pohovka LOFT

akční cena od 9 390,- Kč  (ušetříte: 1 029,- Kč)

Luxusní pohovka LOFT je ideálním místem pro každodenní relaxaci, ale i plnohodnotný, pohodlný noční spánek. Jednoduchý design a prosté linie harmonizují s dětským, teenagerským a dospělým prostředím. Matrace 180x80cm poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné a bezpečné spaní. Díky speciálnímu úložnému prostoru k odkládání časopisů nebo knížek je tento nábytek vhodný také do kancelářských prostorů a komerčních objektů.

Dětská patrová postel Loft PLUS

Dětská patrová postel Loft PLUS

akční cena od 27 829,- Kč  (ušetříte: 4 630,- Kč)

Výjimečná patrová postel LOFT z kolekce Plus. Postel určená pro ty, jež milují funkčnost, originalitu a praktičnost. Tato postel je zajímavá díky použitým výrobním technologiím. Konstrukce postele se skládá z barevných panelů, které tvoří zeď postele (zadní část). V panelech jsou vyvrtané otvory, které slouží jak k samotné konstrukci, tak i pro aplikaci doplňků (polic, věšáků, gumiček).

Dřevěná police

Dřevěná police

akční cena od 18 590,- Kč  (ušetříte: 789,- Kč)

Krásná dřevěná police ve tvaru stromu Redo Design for Timoore. Rozměry výška 175cm, šířka 118cm, hloubka 24cm Pestré barevné provedení. Regál je připevněn šrouby ke stěně, které nejsou viditelné a jsou umístěny pod dekorativními prvky ve tvaru listů. Materiál - zadní část a police jsou vyrobeny z lakované MDF desky, dekorativní listí z HDF desky.

Rámečky TriFrame

Rámečky TriFrame

akční cena od 2 490,- Kč  (ušetříte: 259,- Kč)

Novinka!Triframe- neobvyklé a velmi elegantní trojdílné rámečky. Díky originálnímu tvaru a kompozici lze rámeček zavěsit na jakýkoliv způsob. Zajímavého efektu lze dosáhnout spojením více rámečků. Rámečky vyrobeny z 18 mm lakované MDF desky. Produkt je k dispozici v šesti různých barvách. Doba realizace nábytku - 7 týdnů.

Věšák - mráček

Věšák - mráček

akční cena od 4 890,- Kč  (ušetříte: 179,- Kč)

Praktický a krásný designový věšák ve tvaru mráčku. Dostupný v 6 barevných provedeních. Může doplnit jakoukoliv kolekci pokojů firmy Timoore. Rozměry výška 40cm, šířka 45cm, tloušťka 5,5cm. Doba dodání od 5-9týdnů. Doba realizace nábytku - 7 týdnů.


Kontakt

Telefon: +420 725 33 77 11
E-mail:

Podrobnější kontaktní informace