Nacházíte se: Hlavní stránka > Kolekce Simple

Kolekce Simple

Simple je kolekce nábytku určená pro děti od 3 do 12 let. Její krásné, veselé barvy rozzáří každý pokojíček. Tuto kolekci neustále rozšiřujeme o nové modely a provedení. Každý navržený kus splňuje základní rysy kolekce – originalitu, bezpečnost, robustní konstrukce a ergonomii.

Dětský pokoj z kolekce SIMPLE lze koupit buď jako celek nebo lze dětský pokoj vybrat a nakombinovat jednotlivě. Dětské pokoje patří do modulového systému, což znamená, že si můžete dětský pokojíček sestavit sami z jednotlivých dílů, které jsou na stránce samozřejmě uvedeny jednotlivě.

Dětský pokoj simple

Postýlka Simple 140x70cm

Postýlka Simple 140x70cm

akční cena od 5 929,- Kč  (ušetříte: 660,- Kč)

Krásná univerzální postýlka, která zaujme svým jednoduchým designem poroste s Vašim dítětem. Unikátní konstrukce umožňuje jednoduché přetransformování z klasické dětské postýlky na pohodlnou postel a společně s jiným nábytkem kolekce Simple vytvoří krásný dětský pokojíček. Navíc je možné postýlku doplnit praktický šuplíkem a bezpečnostní zábranou.

Toy box - skříňka

Toy box - skříňka

akční cena od 3 690,- Kč  (ušetříte: 459,- Kč)

Toy Box je praktický box na hračky ... ale ne jen na hračky. Díky univerzální konstrukci může sloužit jako box na boty, bačkory, drobnosti,....stejně jako pohodlná lavičky pro děti. Tento box je vyroben z lakované MDF v kombinaci s přírodním masivním bukovým dřevem. Součástí je také snímatelný potah (látka sympatie, italské značky ITALVELUTTI), k dispozici ve čtyřech barvách: modré, zelené, růžové a oranžové.

Dětská rostoucí postel Simple

Dětská rostoucí postel Simple

akční cena od 8 679,- Kč  (ušetříte: 1 000,- Kč)

Dětská postel Simple vyrobena z kvalitního BUKOVÉHO dřeva v kombinaci s moderním materiálem MDF. Postel roste spolu s Vaším dítětem, její délka je od 164cm až po 204 cm. Boční zábrany slouží proti pádu dítěte a na zábrany je možnost zakoupit chrániče. Čelo postele je vybaveno otvory, taktéž pro přichycení chrániče, který zaručuje dítěti ještě větší pohodlí.

Potah - rostoucí postel SIMPLE

Potah - rostoucí postel SIMPLE

akční cena od 2 890,- Kč  (ušetříte: 359,- Kč)

Potah na rostoucí postel z kolekce SIMPLE od Timoore. Doba realizace nábytku - 7 týdnů.

Police

Police

od 1 699,- Kč

Základní prvek každého dětského pokoje je police. Ideálně sedí v kombinaci celé kolekce SiMPLE. Může být použita samostatně a taktéž i s kombinací různými druhy nábytku. HLAVNÍ VÝHODY: * konstrukce z masivního BUKOVÉHO v kombinaci mdf * bezpečně zaoblené rohy * připevňuje se do stěny Doba realizace 5-9 týdnů.

Šuplik Simple

Šuplik Simple

2 799,- Kč

Praktický šuplík pro uložení prádla, stylisticky vhodný pro rostoucí postele kolekce Simply. Vhodny také jako úložiště pro věci dítěte, nebo jako nákladní automobil - hračka. VAROVÁNÍ! Vzhledem k velikosti, lze použít v kombinaci s rostoucí postelí Simpy delší než 180 cm. Hlavní vlastnosti: originální design bezpečné, zakulacené rohy multifunkčnosti Doba realizace nábytku - 7 týdnů.


Kontakt

Telefon: +420 725 33 77 11
E-mail:

Podrobnější kontaktní informace